Джо Байден

У Німеччині визнали що “Північний потік 2” став внеском у розв’язання війни в Україні

Міністр юстиції Німеччини Марко Бушман заявив, що будівництво газогону «Північний потік 2» і політика його країни щодо постачання газу з Росії зробили внесок у розв’язання війни в Україні. 

Про це Бушман розповів в інтерв’ю Welt

Північний потік був внеском Німеччини у війну росії проти України

Політикою умиротворення нічого не досягти. Диктатор сприймає це лише як запрошення. Наскільки ми знаємо сьогодні, той факт, що ми, німці, продовжили роботу з газопроводом «Північний потік-2» після анексії Криму, був нашим внеском у розв’язання війни в Україні.

Він додав, що бачить структурні паралелі у безпековій ситуації в Європі сьогодні й у 1938 році.

Ми маємо справу з диктаторами, які висувають територіальні претензії. І які розраховують на те, що що західні демократії залишать їх під тиском. Тоді вважалося, що вся справа в Чехословаччині. Спочатку багато хто вважав, що вся справа в Криму. Або потім Україна. Але це не так. Тут атакується вся наша система цінностей.

Про «Північний потік 2»

Газогін збудував російський «Газпром» разом із провідними енергетичними компаніями Німеччини, Франції та Австрії. Україна, а також президент США Трамп постійно наголошували, що цей об’єкт становить загрозу як для енергетичної безпеки України, так і всієї Європи.

Після того як президентом США був обраний Байден, він відмінив санкції Трампа і дозволив добудувати ПП2. Втім після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну від запуску «Північного потоку 2» все ж відмовилися.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram