Третина областей погано підготовлена до опалювального сезону – Держенергонагляд

Держенергонагляд заявляє про низький рівень підписання актів готовності теплових господарств до роботи в опалювальний сезон у Вінницькій, Волинській, Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій областях.

Про це повідомляється на сайті державної інспекції.

За даними Держенергонагляду, типові порушення для підприємств:

– не завершено проведення гідравлічних випробувань теплових мереж котелень;
– не проведено механічне (хімічне) очищення швидкісного водопідігрівника бойлерної;
– не переглянуто оперативну схему теплових мереж котельні підприємства на її відповідність щодо фактичних умов роботи устаткування;
– не проведено повірку манометрів, що встановлені на теплотехнічному обладнанні та теплопроводах котелень;
– відсутня теплова ізоляція на пластинчастому водопідігрівачі системи гарячого водопостачання;
– не зазначено позначки максимально допустимого робочого тиску на шкалах манометрів тощо.

Загалом, Держенергонагляд виявив 2184 порушень теплопостачання на 2 291 перевірених енергетичних об’єктах, тобто, майже на кожному першому.

«На даний час суб’єкти відносин у сфері теплопостачання усунули 809 порушень (37%)», – зазначають в державній інспекції.

Державна інспекція енергетичного нагляду України (Держенергонагляд) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра енергетики та вугільної промисловості та який реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) у галузях електроенергетики та теплопостачання. Держенергонагляд утворено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10...
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram