Слідство працює щодо контрагентів “Київтеплоенерго”

4 червня працівники Печерської окружної прокуратури разом із податковою міліцією вдруге прийшли до комунального підприємства “Київтеплоенерго”, щоб отримати документи для перевірки взаємостосунків з певними контрагентами підприємства.

Про це повідомляє сайт КМДА.

“Документи, які цікавлять правоохоронців, стосуються діяльності посадових осіб підрядних та субпідрядних організацій – податкової історії, обліку та господарської діяльності контрагентів”, – йдеться в повідомленні.

Як стверджують в КМДА, кримінальне провадження не стосується безпосередньо діяльності КП “Київтеплоенерго”. Слідству потрібні лише документи на підтвердження роботи компанії з окремими контрагентами підприємства.

“КП “Київтеплоенерго” в повному обсязі надало правоохоронцям необхідну документацію”, – повідомляє КМДА.

Нагадаємо, податкова міліця провела обшуки в КП “Київтеплоенерго” за підозрою у заволодінні бюджетними коштами. Сума придбаних субпідрядних робіт у підприємств з ознаками “ризиковості” та “фіктивності” становить близько 20 млн грн.

2 червня 2021 року столична прокуратура спільно з Державною фіскальною службою проводила обшуки в офісі комунального підприємства “ГІОЦ”  з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram