СБУ занепокоїлося зростанням заборгованості за ЖКП

В СБУ вважають, що в деяких областях країни утворилися всі умови для поганої якості надання комунальних послуг або ж зупинки їх надання

Глава Служби безпеки України написав лист прем’єр-міністру України Денису Шмигалю, в якому вказав, що в підконтрольному йому відомстві вважають, що в деяких областях країни утворилися всі умови для поганої якості надання комунальних послуг або ж зупинки їх надання, повідомляє «Дзеркало тижня».

У записці зазначено, що у Волинській області за надання води борги населення зросли до 28 мільйонів гривень. В Івано-Франківській області борги за газ склали 70 мільйонів гривень.

Разом з тим, в Тернопільській області через борги перед «Тернопольгортеплокомуненерго» люди можуть залишитися без гарячої води.

Раніше повідомлялося, що у більшості українських громадян спостерігаються критичні проблеми з оплатою рахунків за комуналку: у людей просто немає грошей заплатити за комунальні платежі.

При цьому лише жителі Києва наростили борг за комунальні послуги до 6 мільярдів гривень. У КМДА повідомили, що тенденція до зменшення рівня оплати може привести до перебоїв з наданням комунальних послуг.