Шмигаль

Прем’єр назвав умови за яких Буславець очолить Мінекоенерго

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що т.в.о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець може очолити міністерство, якщо витягне енергетичну сферу з кризи.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ICTV пише “Українська енергетика”.

“По міністерству енергетики є тимчасово виконувач обов’язків. Ольга Буславець досить професійна і у неї є можливість стати міністром, якщо витягне енергетичну сферу з кризи”, – сказав прем’єр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Буславець розповіла, як долатиме кризу в електроенергетиці

Як повідомляв “Енергетичний фронт“, керівниця Міністерства енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець мала бути призначена міністром, але наразі очолюватиме відомство у статусі виконувача обов’язків.  Нещодавно Буславець ініціювала створення антикризового енергетичного штабу.

Ольга Буславець – з 16 квітня 2020 року  – т.в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля України. Народилася 1975 року в м. Макіївка Донецької області. Закінчила Донецький державний технічний університет, факультет електропостачання, за фахом інженер-електрик. Розпочала трудову діяльність на посаді економіста, інженера підприємства селищних електричних мереж. З 2005 року працює...