Позиції Уряду, Мінекоенерго і виробників е/е з ВДЕ вдалося максимально наблизити – Урядовий портал

В процесі обговорення вдалося максимально наблизити позиції Уряду, Мінекоенерго і виробників зеленої електроенергії з врегулювання проблемних питань у сфері ВДЕ, передає Енергетичний фронт.

Це вже друга зустріч Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та т.в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля Ольги Буславець із представниками компаній, що працюють у сфері відновлювальної енергетики.

“За результатами зустрічі сторони дійшли згоди про доопрацювання Меморандуму Міністерством енергетики та захисту довкілля у найкоротші строки. Вже в понеділок, 18 травня, планується провести підсумкову зустріч і обговорення фінальної версії документа”, – повідомляє Урядовий портал за результатами переговорів сторін в Кабміні 14 травня.

Читайте також:  Десятка найбільших інвесторів у ВДЕ заробила більше 14 млрд грн у 2019 році

За словами глави уряду Дениса Шмигаля, чиста енергія повинна розвиватися і поступово переходити на ринкові умови, але в період енергокризи Україна не може дозволити собі “найдорожчу зелену енергію в Європі”.

“Питання в ціні. Ми не можемо в країні, де такий рівень бідності, мати найдорожчу в Європі зелену енергію. Ми всі в одному човні. Не може бути такого, що країна втрачає, бюджет втрачає, а ми платимо підвищену ціну за зелену енергетику. Ми не хочемо обмежувати інвестиції, ми хочемо розуміти вартість цієї енергії. Це відповідально перед країною”, – зазначив Шмигаль, слова якого цитує портал.

Читайте також:  Інвестори ВДЕ вже погрожують подачею позовів проти України

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram