газ

Постачальники газу повернуть споживачам залишки коштів по акції “Твоя незалежність”

Для отримання коштів на банківський рахунок необхідно надіслати на поштову або електронну адресу компанії-постачальника газу заяву

Постачальники газу, які надають сервіси побутовим споживачам, через онлайн платформу 104.ua, заявили про те, що учасники акції “Твоя незалежність”, яка тривала з жовтня 2019 року по березень 2020 року, зможуть отримати залишки невикористаних коштів вже з 20 квітня. Про це повідомляє 104.ua.

“Кошти можуть бути використані споживачами або для оплати поточного споживання, або бути перераховані за їх заявою на банківський рахунок. Починаючи з 20 квітня у Особистому кабінеті 104.ua буде доступний функціонал, який дозволить спрямувати ці кошти на оплату поточного споживання”, – йдеться в повідомленні.

Для отримання коштів на банківський рахунок необхідно надіслати на поштову або електронну адресу компанії-постачальника газу заяву встановленого зразка, або залишити підписану заяву в спеціальній скриньці, яка встановлена на вході кожного з Центрів обслуговування клієнтів. Примірник заяви на повернення залишку невикористаних коштів в рамках акції “Твоя незалежність” знаходиться на сайті 104.ua.

“Повернення коштів відбудеться оперативно відразу після отримання заяви споживача. Перевірити стан особового рахунку споживач може в будь-який момент в Особистому кабінеті на 104.ua або зателефонувавши в контакт-центр у своєму регіоні”, – йдеться в повідомленні.

Читати також:   СБУ викрило керівництво “Донецькоблгаз” на мільярдних оборудках

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram