«Оператор ГТС» уклав шість угод про постачання електричної енергії на загальну суму 372 млн грн

ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» АТ «Магістральні газопроводи України» у квітні за результатами тендерів уклало шість угод про постачання електричної енергії на загальну суму 371,73 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Сума угод на третину нижча від загальної очікуваної вартості закупівель у 546,65 млн грн.

Загалом замовляють 260,10 млн кіловат-годин електроенергії по всій території України.

Фактична ціна кіловат-години буде розрахована за формулою Цфакт. + Цп + Цпосл., де:

Цфакт. – фактична ціна купівлі постачальником електроенергії в розрахунковому періоду на РДН/ВДР, грн. (без ПДВ), з урахуванням обов’язкових податків (крім ПДВ), зборів та платежів, що передбачені правилами ринку, законодавством та іншими нормативними документами, яка в будь-якому разі не перевищує договірну ціну;

Цп – регульований тариф на послуги з передачі електроенергії, грн. (без ПДВ). У випадку зміни тарифу для розрахунку застосовується тариф, який діє на момент надання послуг;

Цпосл. – ціна послуг постачальника, грн. (без ПДВ), що безпосередньо пов’язані із забезпеченням постачання електроенергії споживачу, яка наведена нижче.

Потім на результат розрахунку за наведеною формулою нараховується 20% ПДВ.

Читайте також:  У І кварталі ОГТСУ отримав 6,6 млрд грн прибутку

  • Київське ТОВ «Терра ВВВ» директорки Віри Климик із Житомирщини за 251,00 млн грн. поставить 188,70 млн кіловат-годин електроенергії для Центру і Заходу за попередніми цінами 1,32-1,34 грн./кВт*год. На послуги фірми припадає 0,12 грн.
  • Київське ТОВ «Павер Інжинірінг» місцевого директора Андрія Баранова за 82,93 млн грн. поставить 48,90 млн кіловат-годин електроенергії для Сходу, Заходу і Центру за попередньою ціною 1,57-1,79 грн./кВт*год. На послуги фірми припадає 0,12-0,18 грн.

Раніше Баранов очолював Українське державне виробниче підприємство «Ізотоп», а перед тим декларував зарплату від АТ «Укртрансгаз». Його дружина Ірина Баранова працювала чи працює в ТОВ «Агенція інвестиційного менеджменту» з орбіти Дмитра Фірташа. Ця «Агенція» у попередні роки була одним з ключових постачальників енергії для «Уктрансгазу».

  • Київське ТОВ «Велінком» директорки Ольги Мосійчук із Житомирщини за 37,80 млн грн. поставить 22,50 млн кіловат-годин електроенергії для Півночі за попередньою ціною 1,68 грн./кВт*год. На послуги фірми припадає 0,06 грн.

Усі три постачальники виграли торги за ціною. На одному тендері замовник не допустив до аукціону ТОВ «Енера Чернігів» через неправильний строк дії банківської гарантії.

Читайте також:  Оператор ГТС за два місяці своєї діяльності накопичив 870 млн грн боргів за небаланси

В окремих відкритих торгах також брали участь ТОВ «Енерджі Трейд Груп», ТОВ «Енерго Збут Транс», ТОВ «Енергум», ТОВ «Енера Суми», ТОВ «Торгова електрична компанія», ТОВ «Спеценергогруп», ТОВ «Прикарпатенерготрейд», ТОВ «Електро-Ресурс», ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія», ТОВ «Енергоінвестпроект», ТОВ «Львівенергозбут», ТОВ «Енера Вінниця» та ТОВ «Юнайтед Енерджі».

За матеріалами “Наші Гроші

Читайте нас в Telegram: Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram