Укренерго

Оголошено конкурс на посади незалежних членів наглядової ради “Укренерго”

Кінцевим терміном для подання заявок є 24 вересня 2021 року

Міністерство економіки оголосило конкурс на посади на посади чотирьох незалежних членів наглядової ради оператора електромереж НЕК “Укренерго”. Оголошення оприлюднене на англомовній сторінці сайту Мінекономіки.

Потенційні кандидати повинні мати вищу освіту, бажано в сферах енергетики, управління та адміністрування, економіки, фінансів, аудиту, міжнародних відносин, права, а також – не менше 5 років досвіду управління.

Для кандидатів необхідне знання національного та європейського ринку електроенергії, тенденцій та перспектив розвитку електроенергетичного сектору, розуміння специфіки європейської мережі операторів систем передачі електроенергії; розуміння особливостей європейських інституцій, включаючи Європейську Комісію та Енергетичне Співтовариство тощо.

Також, кандидати повинні мати досвід взаємодії з регуляторами енергетики на національному та/або міжнародному рівнях та володіти українською або англійською мовами.

Крім того, серед вимог: повна цивільна дієздатність; відсутність непогашених судимостей; готовність дотримуватися принципів неупередженості та доброчесності; бездоганна професійна репутація.

Кандидат не повинен бути протягом останніх шести років засновником, акціонером (учасником), менеджером, невиконавчим директором наглядової ради, працівником чи представником особи, до якої Уряд України застосував санкції.

Кінцевим терміном для подання заявок є 24 вересня 2021 року.

Термін повноважень діючих членів наглядової ради “Укренерго” закінчується у жовтні 2021 року.

Приватне акціонерне товариство “Національна енергетична компанія «Укренерго» – енергетична компанія з функціями оперативно-технологічного управління Об’єднаною енергосистемою України (ОЕС) та передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до регіональних електромереж енергопостачальних компаній (обленерго). Як оператор системи передачі електроенергії надає послуги з передачі електроенерії магістральними та міждержавними електромережами, диспетчеризації , адміністрування комерційного...
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram