ПСГ

НКРЕКП підвищила тариф “Укртрансгазу” на зберігання і закачування в ПСГ, знизила тариф на відбір

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) схвалила підвищення з 1 липня 2020 року тарифу АТ “Укртрансгаз” (УТГ) на послуги зі зберігання та закачування природного газу в підземні сховища (ПСГ) та зниження тарифу на відбір.

Згідно із затвердженою на засіданні комісії в середу постановою, тариф на зберігання з 1 липня становитиме 0,19 грн за 1 тис. куб. м на добу (+10,5%), на закачування – 110,16 грн за 1 тис. куб. м на добу (+18,1%), відбір – 63,41 грн за 1 тис. куб. м на добу (-34,8%).

Перегляд тарифів пов’язаний зі зміною обсягів зберігання/закачування/відбору газу з ПСГ за останні роки та зміною основних макроекономічних показників, зокрема мінімальної заробітної плати, цін на енергоносії.

Крім того, комісія затвердила до зазначених тарифів коефіцієнт, який враховує замовлення індивідуальних послуг терміном на місяць, – 1,1, а також коефіцієнт, який враховує замовлення індивідуальних послуг на добу наперед, – 1,2.

АТ «Укртрансгаз» — підприємство з транспортування та зберігання природного газу, оператор єдиної газотранспортної системи України. 100 % акцій компанії володіє НАК «Нафтогаз України». АТ «Укртрансгаз» забезпечує діяльність українських підземних сховищ газу, а також здійснює роботи з модернізації та будівництва магістральних газопроводів і об’єктів на них. Середня кількість працівників станом на...
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram