Ринок газу

НКРЕКП оприлюднила проект рішення щодо річної ціни на газ

Річна ціна на газ, яка буде встановлюватися для населення, діятиме з 1 травня поточного року по 30 квітня наступного року.

Про це йдеться в проекті рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, опублікованому на сайті НКРЕКП.

«Постачальник, що поставляє або планує поставляти газ побутовим споживачам, зобов’язаний розмістити на своєму сайті і пропонувати всім побутовим споживачам базову річну пропозицію терміном дії з 1 травня по 30 квітня наступного року», – йдеться в проекті, який планується до розгляду 5 березня.

Згідно з документом, термін дії базової річної пропозиції не залежить від початку поставок побутовому споживачеві, але триватиме до 30 квітня наступного року.

Постачальник не матиме права протягом періоду дії базової річної пропозиції (з 1 травня по 30 квітня наступного року) міняти ціну природного газу, що поставляється в рамках пропозиції.

У разі прийняття постанова набере чинності з 1 травня 2021 року, але не раніше дня, наступного за днем ​​його оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

Що стосується періоду 2021-2022 років, то, згідно з проектом, постачальники природного газу, які будуть здійснювати поставки природного газу побутовим споживачам з 1 травня 2021 року зобов’язані до 25 квітня 2021 року оприлюднювати на власних сайтах ціну на природний газ, який поставлятиметься в рамках базової річної пропозиції.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram