НКРЕКП хоче оштрафувати сім газзбутів і один облгаз

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на засіданні 5 березня штрафуватиме сім постачальників газу та одного оператора газорозподільчих мереж за порушення ліцензійних умов провадження господарської діяльності.

Про це йдеться у проєкті постановиі НКРЕКП.

Зокрема, регулятор планує оштрафувати ТОВ «Київоблгаз збут»; ТОВ «Поліссягаз»; ТОВ «Газопостачсервіс»; ТОВ «Газовик»; ТОВ «Кременчукгаз-постачання»; ДП «Шепетівкагаз» ПАТ «Шепетівкагаз» за перевеведення споживачів без відповідних заяв на приєднання або недотримання терміну включення споживачів до реєстру. Найбільший штраф – 850 тис. грн – отримає ТОВ «Кременчукгаз-постачання». На 425 тис. грн оштрафують ДП «Шепетівкагаз» ПАТ «Шепетівкагаз» та ТОВ «Поліссягаз».

ТОВ «Азовгаз» отримає 102 тис. грн штрафу за повторне порушення в частині недотримання строків розміщення на своєму сайті інформації про ціну газу для населення на наступний період. Зокрема, компанія розмістила ціну газу на лютий із запізненням (27 січня).

А ПрАТ «Мелітопольгаз» отримає 850 тис. грн штрафу за ненадання постачальнику «останньої» надії інформація щодо споживачів на території здійснення ліцензованої діяльності облгаза.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва виніс ухвалу за позовом НАК “Нафтогаз України”, якою заборонив НКРЕКП видавати ліцензії на постачання газу газзбутам, які заборгували Нафтогазу понад 23 млрд грн.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram