Німецькі лобісти Північного потоку-2 назвали терміни його запуску

Запуск Північного потоку-2 в експлуатацію нібито має відбутися у 2022 році.

Про це заявив директор асоціації компаній газової промисловості Німеччини Zukunft Gas Тім Келер.

«Я впевнений, що Північний потік-2 запустять, і я впевнений, що це відбудеться протягом цього року. Це вплине на демпінг цін, оскільки ситуація знову вирівняється», — цитує голову асоціації російське видання Известия.

Він вважає, що із запуском газопроводу розпочнеться стабілізація, а не постійні коливання, які спостерігалися останнім часом.

«Отже, це, безумовно, вплине на ситуацію в майбутньому, і я знаю, що європейські партнери, які разом із «Газпромом» брали участь у «Північному потоці-2», дуже зацікавлені у довгострокових відносинах із найбільшим постачальником газу до Європи», — відзначив Келер.

При цьому він висловив упевненість, що Газпрому не вигідні дуже високі ціни, оскільки вони ведуть до зниження рівня споживання блакитного палива.

У той же час директор Zukunft Gas вважає, що під час запуску в експлуатацію «Північного потоку-2» ще необхідно створити стабільну ситуацію на всіх ділянках газового ринку в Європі та, зокрема, у Німеччині.

Будівництво «Північного потоку-2» було завершено на початку вересня 2021 року.

Нагадаємо, 16 листопада 3021 Федеральне мережеве агентство Німеччини BNetzA ухвалило рішення призупинити процес сертифікації оператора «Північного потоку-2» Nord Stream 2 AG і опублікувало інформацію про тимчасове призупинення процедури сертифікації у зв’язку із заснуванням дочірньої структури Nord Stream 2 – нібито компанія робить цей крок відповідно до німецького законодавства «з метою забезпечити відповідність застосовним правилам та нормативним вимогам» щоб керувати виключно німецькою частиною газопроводу .

Як повідомляв Енергетичний фронт, голова BNetzA Йохен Хоманн заявив, що рішення щодо «Північного потоку-2» не буде ухвалене в першій половині 2022 року.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram