Котін

НАЗК направило до суду адмінпротокол на главу Енергоатому

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило в суд адміністративний протокол на тимчасово виконуючого обов’язки президента держпідприємства «Енергоатом» Петра Котіна.

Про це повідомляє сайт Агентства.

Підставою для звернення до суду стало невиконання Петром Котіним припису НАЗК.

«У зв’язку з невиконанням законних вимог НАЗК (ст. 188-46 Кодексу України про адміністративні правопорушення) складено та направлено до суду протокол про адміністративне правопорушення відносно тимчасово виконуючого обов’язки президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна. Чиновник не виконав припис НАЗК», – йдеться в повідомленні.

В НАЗК уточнюють, що на початку березня глава Агентства Олександр Новіков вніс припис Кабінету міністрів для усунення порушень антикорупційного законодавства в діяльності «Енергоатому» і скасування незаконного наказу підприємства про звільнення викривача корупції Олега Поліщука.

Раніше повідомлялося, що за ініціативою Міністерства енергетики прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив провести службову перевірку в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна через корупційне порушення.

У листі Міненерго повідомило, що Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) винесло припис Котіну за порушення п.7 ч.1 ст.12 і ч.2 ст. 13 Закону «Про запобігання корупції».

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram