«Нафтогаз України» подав позови про стягнення 90 млн грн з КП «Теплопостачання м. Одеса»

НАК «Нафтогаз України» звернулося до Господарського суду Одеської області з позовом про стягнення з КП «Теплопостачання міста Одеса» заборгованості у сумі 12,8 млн грн, з яких 8,3 млн грн – основний борг, 2,9 млн грн – пеня, 585 тис грн – 3% річних, 1 млн грн – інфляційні втрати, а також 192 тис грн – судовий збір.

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем своїх зобов`язань за договором постачання природного газу №8028/1718-КП-23 від 24.10.2017р щодо повної та своєчасної оплати за поставлений газ.

Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду, відкриття провадження у справі та розгляду справи за правилами загального позовного провадження, із врахуванням при цьому ціни позову.

Разом з тим, НАК «Нафтогаз України» 7 квітня подало до Господарського суду Одеської області ще одну позовну заяву до КП «Теплопостачання міста Одеса» про стягнення заборгованості у розмірі 77 млн грн, з яких 57,8 млн грн – сума основного боргу, 7,4 млн грн – пеня, 3,8 млн грн – 3% річних та 7,9 млн грн – збитки від інфляції.

Читайте також:   Оператор ГТС несанкционированно приписывает “Харьковгазу” накопленные тепловиками долги за газ

Позовні вимоги обґрунтовані фактом неналежного виконання відповідачем зобов`язань, прийнятих на себе за умовами договору постачання природного газу №8027/1718-БО-23 від 24.10.2017р в частині своєчасної та повної оплати вартості поставленого позивачем природного газу.

Приймаючи до уваги ненадання «Нафтогазом України» до даної позовної заяви підтвердження про те, що ним не подано іншого позову до цього самого відповідача з тим самим предметом та з тих самих підстав, на підставі ч. 1 ст. 174 ГПК України суд залишив без руху вказану позовну заяву та надав позивачу 10-ти денний строк з дня вручення даної ухвали для усунення недоліків позовної заяви та надання суду відповідних доказів на підтвердження їх усунення.

Читайте також:  Оператор ГТС за два місяці своєї діяльності накопичив 870 млн грн боргів за небаланси

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram