Нафтогаз оголосив ціну газу для населення на лютий

НАК «Нафтогаз України» в лютому встановив ціну на газ для населення 6,86 грн/куб.м (з ПДВ), яка є “нижче” рекомендованої Кабінетом міністрів – 6,99 грн/куб.м.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Як пояснили в «Нафтогазі», “знизити ціну вдалося” за рахунок встановлення мінімальної власної націнки.

При цьому, як відзначили в компанії, ГК «Нафтогаз України» закуповує газ на умовах, доступних іншим постачальникам.

У НАК уточнили, що для клієнтів, котрі оформили тарифний план «Річний» в минулому році, вартість газу не зміниться і складе 4,73 грн, 5,24 грн і 6,45 грн за куб. м, згідно з умовами договорів.

Крім того, ГК «Нафтогаз України» як постачальник «останньої надії» (ПОН) готовий забезпечити газом тих побутових споживачів, чиї постачальники не зможуть або відмовляться забезпечити своїх клієнтів газом за регульованою ціною. Ціна газу для клієнтів ППН складе – 6,99 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Читайте:  Тимошенко наполягає на розгляді законопроекту № 1177, відповідно до якого газ українського видобутку спрямовується на потреби населення і ТКЕ

Нагадаємо, що гранична ціна на блакитне паливо з 1 лютого 2021 року на період дії карантину, але не довше ніж до 31 березня 2021 року регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2021 року. Максимальна ціна газу на лютий і березень згідно рішенням уряду – 6,99 грн/куб.м.

Рішення уряду діє до кінця березня поточного року. У квітні ціна на газ буде встановлюватися на “ринкових” засадах.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram