ХАЕС

На Хмельницькій АЕС розпочалися підготовчі роботи з добудови енергоблока №3

НАЕК «Енергоатом» повідомила, що над третім енергоблоком Хмельницької АЕС почали зводити тимчасове перекриття.

Роботи на замовлення ВП «Атомпроектінжиніринґ» проводять фахівці управління будівництва Запорізької атомної електростанції. Щодня на будівництві задіяні десятки фахівців із відповідним досвідом, знаннями та допусками для виконання будівельних робіт на АЕС.

В компанії також зазначили, що в будівництві задіяно самохідний баштовий кран КБ-405 на рейковому полотні з поворотною баштою і підйомною стрілою. Цей кран використовуватиметься як допоміжний для подачі вантажів на верхні відмітки споруди третього енергоблока ХАЕС. Максимальна вантажопідйомність КБ-405 – 10 тонн, при мінімальному вильоті стріли на 13 метрів.

Нагадаємо, 23 липня 2021 року т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін провів засідання штабу з добудови третього енергоблока ХАЕС безпосередньо на майданчику станції. Він поставив завдання до 1 жовтня завершити всі підготовчі роботи.

«Щоб швидко розпочати роботи з добудови 3-го енергоблока ХАЕС, потрібно підготувати всі умови. Саме тому і потрібно звести тимчасове перекриття до осінніх холодів», – наголосив керівник Енергоатома.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram