МЗС заявляє про інтерес інвестфонду з ОАЕ до “Центренерго”, ОГХК, обленерго

Міністерство закордонних справ та Фонд держмайна провели зустріч з інвестиційним фондом Mubadala (ОАЕ) та обговорили його участь у великій приватизації і зацікавленість у семи українських підприємствах з переліку інвестиційного атласу, повідомляє прес-служба МЗС.

Як зазначається, зустріч відбулася у розвиток домовленостей президента  Володимира Зеленського та лідера Об’єднаних Арабських Еміратів, спадкоємного принца емірату Абу-Дабі, шейха Мухаммада бін Заїда Аль Нагаяна.

При цьому констатується, що представників одного з найбільших інвестиційних фондів світу зацікавила участь у конкурсі щодо семи українських підприємств, серед яких Об’єднана гірничо-хімічна компанія, Центренерго, низка обленерго.

Учасники зустрічі обговорили стадію підготовки проєктів та операційні питання. Зокрема, вони домовилися за сприяння МЗС та посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах встановити зв’язок на операційному рівні між представниками Mubadala та Фондом державного майна України.

За умови відкриття кордонів між Україною та ОАЕ, вже у липні може відбутися візит до України комісії фонду, яка зможе побачити та оцінити привабливість об’єктів.

“Міністерство закордонних справ і наше посольство в Об’єднаних Арабських Еміратах працюють задля залучення інвестицій в Україну. Я дуже задоволений, що фонд Mubadala зацікавлений взяти участь у великій приватизації в Україні. Це хороший сигнал, що потужні світові гравці бачать великий потенціал України, і хочуть інвестувати. Крім того, участь великих інвестиційних фондів робить процес великої приватизації більш конкурентним”, – заявив за підсумками зустрічі міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Міжнародний інвестиційний фонд Mubadala (Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати) – один з найбільших інвестиційних фондів світу, який володіє активами на понад 850 млрд. доларів США.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram