Москаль: Венедіктова відкрила провадження проти Геруса

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова зареєструвала кримінальне провадження про можливе заволодіння коштами “Укрзалізниці” під час постачання електричної енергії, в якому фігурує народний депутат від “Слуги народу” Андрій Герус. Про це у Facebook повідомив ексголова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

Як розповів Москаль, кримінальне провадження відкрили за рішенням суду.

“Вона таки зареєструвала кримінальне провадження щодо Андрія Геруса, який разом із подільниками із НКРЕКП та підставних фірм організував нову масштабну схему з викачування державних і комунальних грошей із залученням “Укрзалізниці” та “Київтеплоенерго”. Тепер чекаю від пані Венедіктової такого ж оперативного виконання й іншого рішення Печерського [районного] суду [Києва] (копія додається), яке зобов’язує Офіс генпрокурора зареєструвати провадження щодо державної зради слуги народу, вельмишановного Андрія Геруса”, – написав Москаль.

Народний депутат Олексій Гончаренко повідомив 27 травня, що колеги-депутати надали йому інформацію про наявність багатомільйонних корупційних схем в електроенергетиці.

“Серед організаторів схеми називали відомі прізвища: голови парламентського комітету з енергетики Андрія Геруса, члена НКРЕКП Дмитра Коваленка і власника трейдингової компанії НЕК Олександра Притики”, – перерахував він.

Наступного дня Москаль звернувся в Офіс генпрокурора і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру з повідомленням про можливі порушення з боку Геруса.

Після мого останнього звернення до ДБР стосовно невиконання генпрокурором Іриною Венедіктовою рішень суду (за це…

Опубликовано Hennadii Moskal Вторник, 11 августа 2020 г.

Читайте нас в Telegram: ⚡️ Енергетичний фронт