Міненерго занепокоїлося створенням умов для проходження осінньо-зимового сезону

Задача міністерства – забезпечити надійне функціонування електроенергетичного комплексу в поточних складних обставинах та створити всі умови для успішного проходження осінньо-зимового сезону.

Про це пише пресслужба Міненерго.

“Задача міністерства – забезпечити надійне функціонування електроенергетичного комплексу в поточних складних обставинах та створити всі умови для успішного проходження осінньо-зимового сезону. Для нас важливо, щоб вітчизняні вугледобувні підприємства відновили видобуток, а шахтарі повернулися до роботи”, – зазначила в.о. міністра енергетики Буславець.

Буславець підкреслила, що ціни, обсяги та умови постачання вугілля на ТЕС є виключно предметом комерційних домовленостей сторін переговорів,

“Міністерство готове сприяти державній енергогенеруючій компанії “Центренерго” у вирішенні складної фінансово-економічної ситуації на підприємстві. Прошу підготувати проєкти звернень, які допоможуть підприємству в переговорах з державними банками для залучення кредитних коштів на прийнятних умовах. Наголошую, що Міністерство готове виступати медіатором у таких переговорах”, – заявила очільниця міністерства.

Відповідне рішення було закріплено протоколом зустрічі.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram