Мінекоенерго затвердило розмір дивідендів Укргідроенерго за 2019 рік у сумі 967 млн грн

Міністерство енергетики та захисту довкілля України затвердило річний звіт ПрАТ «Укргідроенерго» за 2019 рік, а також розмір річних дивідендів.

Про це йдеться у наказі Мінекоенерго, повідомляє пресслужба Укргідроенерго.

«Затвердити Річний звіт та фінансову звітність ПрАТ «Укргідроенерго», підготовлену відповідно до МСФЗ за рік, що закінчився 31 грудня 2019 року, разом зі звітом незалежного аудитора…», – зазначається документі.

Читайте також:  Буславець перегляне фінплани генеруючих компаній

Разом з тим, профільне відомство затвердило звіт Наглядової ради компанії та розмір відрахування прибутку на виплату дивідендів.

«Затвердити розмір річних дивідендів ПрАТ «Укргідроенерго» за 2019 рік у сумі 966 783,0 тис. гривень, що становить 30 % чистого прибутку», – йдеться в тексті наказу.

Як повідомлялося раніше, Міжнародна аудиторська компанія Grant Thornton надала Звіт незалежного аудитора, в якому висловила немодифіковану думку, що фінансова звітність відображає достовірно та повно фінансовий стан ПрАТ «Укргідроенерго» на 31 грудня 2019 р.

Перед тим Кабінет Міністрів України затвердив норматив відрахування частини прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2019 році для компанії Укргідроенерго на рівні 30 %.

Нагадаємо, нещодавно в Міненерго заявляли про кризу неплатежів на ринку електроенергії. За даними відомства, борг населення перед постачальниками електроенергії становить 4,7 млрд грн. Постачальники електроенергії мають борги перед “Укренерго” на 5 млрд грн. “Укренерго” заборгувало понад 8 млрд грн держпідприємству “Гарантований покупець”, яке в свою чергу має борги на понад 10 млрд грн, у т.ч. 6,3 млрд грн – перед “зеленою” генерацією, 4 млрд грн – перед “Енергоатомом”, 200 млн грн – перед “Укргідроенерго”.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram