Кабмін призначив менеджера з компанії Ахметова генеральним директором «Оператора ГТС України»

Кабінет міністрів України на засіданні 17 березня 2023р призначив Дмитра Липпу на посаду генерального директора ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ).

Про це повідомляє представник Верховної ради в Кабміні Тарас Мельничук.

Дмитро Липпа до грудня 2022р обіймав посаду директора заводу «Каметсталь», що входить до Групи Метінвест. Ймовірно, Липпа залишив «Каметсталь» саме для роботи в ОГТСУ.

Нагадаємо, у вересні 2022р Кабмін звільнив колишнього генерального директора ОГТСУ Сергія Макогона, який обіймав цю посаду з моменту створення ОГТСУ у травні 2019р. Виконуючим обов’язки гендиректора ОГТСУ з вересня 2022р до цього часу був Павел Станчак.

АТ «Магістральні газопроводи України» (МГУ) як єдиний акціонер ОГТСУ у листопаді оголосили конкурс з відбору претендентів на посаду гендиректора ОГТСУ. Заявки подали 19 учасників.

Разом з тим, відбір затягнувся. За словами колишньої голови наглядової ради МГУ Уберт Беттонвіль, кандидатуру Дмитра Липпи було відібрано давно, однак МГУ не погоджував її, у зв’язку з чим ОГТСУ був без керівника.

ТОВ “Оператор газотранспортної системи України” (ТОВ «ОГТСУ») — український монополіст, що транспортує природний газ споживачам України та здійснює транзит природного газу через територію України до країн Західної і Центральної Європи. Основна інформація: — ТОВ «Оператор ГТС України» — природна монополія, яка забезпечує транспортування природного газу споживачам України та країн...
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram