Інвестори ВДЕ збираються в арбітраж в очікуванні рішення КСУ щодо «зелених» тарифів

Кілька інвесторів в сектор ВДЕ ухвалили внутрішні рішення йти в міжнародний арбітраж у разі визнання «зелених» тарифів неконституційними рішенням Конституційного суду України за поданням народних депутатів.

Про це заявив Тимур Бондарєв, керуючий партнер компанії Arzinger, котра представляє інтереси галузі, на пресконференції в агентстві Інтерфакс-Україна.

«У нашої компанії є близько 10 інвесторів, які прийняли внутрішнє рішення звертатися до міжнародного арбітражу в разі визнання неконституційними зелених тарифів», – сказав Бондарєв, додавши, що одна з компаній подала претензію до Мін’юсту України.

Юрист висловив надію на те, що КСУ знайде можливість залучити до слухання представників профільних асоціацій і врахує надані йому адвокатами інвесторів висновки щодо «зелених» тарифів.

Адвокат висловив здивування рішенням суду про слухання справи в закритому форматі, а також тим, що суддя при розгляді справи наголосив на відсутності додаткових матеріалів по ньому.

«Формальний підхід і закритий розгляд нас дуже турбують. Сподіваюся, позиція галузі буде почута», – зазначив він.

За словами Бондарєва, юристи низки великих міжнародних юридичних компаній підтвердили наявність великих шансів на перемогу представників галузі ВДЕ в міжнародному арбітражі.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram