ГПК “Нафтогаз України” та інші постачальники зберегли на квітень ціну газу не вище 7 грн/куб. м

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” і ще 24 постачальники встановили на квітень ціну газу для населення не вище колишньої граничної ціни 6,99 грн/куб. м, яка діяла у січні-березні, свідчить моніторинг пропозицій щодо поставок газу станом на 27 березня.

Пропозиції нижче ціни 6,99 грн/куб. м на квітень зробили сім постачальників: “ЕРУ Людям” (6,75 грн), “ЕРУ Трейдинг” (6,75 грн), ГПК “Нафтогаз України” (6,86 грн), “Галнафтогаз” (6,86 грн) , ДП “Евода трейд” КП “Луцькводоканал” (6,88 грн), “Газпромпостач” (6,9 грн), “Волиньелектрозбут” (6,97 грн).

Ще 23 компанії запропонували на квітень газ за 6,99 грн/куб. м. Це “Київоблгаз Збут”, “Івано-Франківськ Збут”, “Харківгаз Збут”, “Волиньгаз Збут”, “Вінницягаз Збут”, “Рівнегаз Збут”, “Хмельницькгаз Збут”, “Чернівцігаз Збут”, “Чернігівгаз Збут”, “Дніпропетровськгаз Збут”, “Миколаївгаз Збут”, “Житомиргаз Збут”, “Запоріжгаз Збут”, “Гласкомерц”, “ТАС Енергія країни”, “Закарпатгаз Збут”, “Стрийнафтогаз”, “Йе Енергія”, “Львівгаз Збут”, “Сумигаз Збут”, “Черкасигаз Збут”, “Полтавагаз Збут”, “Прикарпатенерготрейд”.

Як повідомив НАК “Нафтогаз України” у прес-релізі в п’ятницю, газопостачальна компанія “Нафтогаз України”, як постачальник “останньої надії” (ПОН) буде поставляти газ своїм споживачам у квітні за 6,99 грн/куб. м.

Як повідомлялося, на тлі зростання цін на газ на європейських ринках через значні холоди Кабінет міністрів України постановою №25 від 18 січня 2021 року ввів граничну ціну газу для побутових споживачів (населення) в розмірі 6,99 грн/куб. м у лютому-березні 2021 року. Для можливості встановлення граничної ціни на природний газ уряд вніс його до переліку соціально значущих товарів.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram