Голова правління НАК Нафтогаз таки зустрівся з радником Держдепу США

Зустріч глави НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка з радником Державного департаменту США відбулася у понеділок, 7 червня.

Про це директор по інтегрованим комунікацій компанії Максим Білявський написав в Facebook.

«На цьому тижні найбільше недостовірної інформації присвячується «деталям» відрядження делегації НАК в США. Сьогодні «проінформована» активність продовжилася. Зокрема, на сторінках поважного видання була опублікована наступна інформація: «… зустріч Вітренко з радником Держдепу Шоллем була демонстративно скасована через спотворення Банковою інформації в офіційному повідомленні про розмову президентів Зеленського і Байдена…», – повідомив Білявський.

Він підкреслив, що насправді, розмова Юрія Вітренка та Дерека Шолля відбулася в понеділок, до того як її «скасувало» джерело.

Білявський також зазначив, що діалог нібито був конструктивним.

Також він розповів про інформацію, яку розповсюдили про «Нафтогазі» в ЗМІ, і зазначив, що представники НАК готові надавати зацікавленим сторонам правдиву інформацію про діяльність компанії.

«Вчора, коли делегація «Нафтогазу» працювала у Вашингтоні, такі ж «достовірні »джерела повідомляли, що керівництво НАК знаходиться в Києві. Якби зацікавлені особи не намагалися дискредитувати наше відстоювання національних інтересів в контексті «Північного потоку-2», ми з новою силою і командною взаємодією продовжуємо боротьбу», – підкреслив Максим Білявський.

Він зазначив, що компанія завжди відкрита для комунікації і готова надати всю об’єктивну та актуальну інформацію.

Раніше повідомлялося, що делегація НАК «Нафтогаз України» на чолі з головою правління компанії Юрієм Вітренко перебуває у Вашингтоні. Головна мета візиту – переконати американських сенаторів, які є співавторами Акту про підтримку енергетичної безпеки Європи PEESA/PEESCA, в необхідності подання нових змін до законодавства, які будуть вимагати застосування американських санкцій безпосередньо для Nord Stream 2 AG і управлінців компанії.

Нагадаємо, наприкінці травня радницею голови правління НАК Нафтогаз України Юрія Вітренка з міжнародних питань призначили “єврооптимістку” Світлану Заліщук, пріоритетом роботи якої має бути протидія Північному Потоку-2. На цій посаді вона замінила Лану Зеркаль.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram