Газпром наблизився до заброньованих обсягів транзиту через Україну

Обсяги транзиту РАО «Газпром» через територію України повернулися до значень початку лютого після нормалізації температури повітря в Європі.

Про це свідчать дані «Оператора газотранспортної системи України».

Зокрема, за газову добу 7 березня прокачка склала 120 млн куб. м. На такому рівні прокачування трималося в першій половині лютого, поки в Європу не прийшло аномальне потепління.

Російська компанія таким чином впритул наближається до використання всіх заброньованих на місяць потужностей: 109 млн куб. м за довгостроковим договором транзиту і 14,2 млн куб м додатково на основі щомісячного бронювання.

Як повідомляв Енергетичний фронт, за перші 16 днів лютого прокачування газу через Україну було стабільним із середнім рівнем в 119 млн куб. м на добу, проте після зростання температури в Європі до двозначних показників обсяги транзиту знизилися до 95 млн кубометрів 17 лютого, а за газову добу 20 лютого прокачування впала до 67 млн ​​куб. м.

Після повернення температури повітря до середніх значень для цього періоду 27 лютого «Газпром» прокачав через Україну 106 млн куб. м.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram