Енергоатом

Енергоатом видалив свій пресреліз про причини виведення з експлуатації понад 20% потужностей АЕС

НАЕК «Енергоатом» видалив пресреліз щодо причин виведення з експлуатації понад 20% потужностей АЕС, який був опублікований на офіційному сайті компанії, пише видання “Главком”.

Журналісти задають питання: чи не пов’язане це з інформаційною кампанією проти нового в.о. міністра енергетики Буславець?

Станом на 19 квітня 2020 року, вісім з 11 працюючих енергоблоків перебували в експлуатації на зниженій потужності (з найменшим навантаженням – перший енергоблок Запорізької АЕС – 521 МВт).

Тому було прийнято рішення: замість обмеження потужності, вивести в «холодний резерв» енергоблок №2 ЗАЕС, а також після завершення планового ремонту енергоблоку №3 Запорізької АЕС і агрегату ТГ-3 енергоблоку №2 Рівненської АЕС, вивести в холодний резерв енергоблок №3 Рівненської АЕС.

«Просимо ЗМІ і різні політсили, зокрема, напередодні річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС, не спекулювати на темі ядерної енергетики і звертатися за інформацією безпосередньо до компетентних першоджерел», – повідомлялося в пресрелізі.

Причини видалення пресрелізу невідомі.

У телеграм каналах є інформація, що ця подія – частина чорної піар-кампанії по дискредитації в.о. міністра енергетики Ольги Буславець, відзначає “Главком”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Верховна Рада на вимогу Зеленського передумала призначати Буславець міністром енергетики

Раніше політолог Микола Давидюка «вкинув» в інформпростір тезу, що команду на відключення дала особисто Буславець і це призведе до підвищення тарифу на електроенергію. Дану інформацію активно поширила низка видань.

Як повідомив експерт з питань енергетики Дмитро Марунич в ефірі одного з телеканалів, передумов до підвищення тарифів немає, відключення енергоблоків є плановою адекватною реакцією на зниження обсягів споживання електроенергії населенням в умовах карантину. Вкидання фейкової інформації в ЗМІ є наслідком заклопотаності однієї з олігархічних груп приходом Буславець в міністерство, вважає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Плачков: такого призначення Міністра за всю свою історію роботи в галузі я ще не бачив

Читайте нас в Telegram: битва за енергонезалежість

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram