Енергоатом

«Енергоатом» отримав кредит на суму 400 млн грн від «ТАСКОМБАНКУ»

НАЕК «Енергоатом» уклав кредитний договір на суму 400 млн грн спільно з  АТ «ТАСКОМБАНК» щоб виплатити заробітну плату.

Про це 16 червня повідомив прес-центр банку.

«Після перемовин ТАСКОМБАНК уклав кредитний договір з НАЕК «Енергоатом» на суму 400 млн грн, ставши фінансовим партнером підприємства», – йдеться у повідомленні.

Завдяки отриманим коштам компанія змогла у повному обсязі виплатити заробітну плату всім працівникам НАЕК. Ми вдячні ТАСКОМБАНКУ за наданий кредит і сподіваємось на подальше розширення співпраці», — прокоментував підписання договору віце-президент НАЕК «Енергоатом» Хартмут Якоб.

В свою чергу, голова правління «ТАСКОМБАНКУ» Володимир Дубей сказав, що сталий розвиток підприємства та енергетичної галузі в цілому — обов’язкова складова розвитку держави.

Ми раді співпраці та можливості підтримати «Енергоатом» і сподіваємося, що підприємство й надалі забезпечуватиме країну необхідними ресурсами», — зазначив Дубєй.

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» є оператором чотирьох діючих атомних електростанцій України, на яких експлуатується 15 атомних енергоблоків, з яких 13 типу ВВЕР-1000 і два – ВВЕР-440, загальною встановленою потужністю 13 835 МВт, 2 гідроагрегати Ташлицької ГАЕС встановленою потужністю 302 МВт та 2 гідроагрегати Олександрівської ГЕС встановленою...
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram