Енергоатом

«Енергоатом» на 40% обмежить відпуск електроенергії «Гарантованому покупцю» у квітні

«НАЕК «Енергоатом» у квітні на 40% обмежить відпуск електроенергії ДП «Гарантований покупець» через порушення строків та обсягів оплати з боку останнього.

Про це 30 березня повідомив прес-центр компанії.

«З 1 квітня 2020 року «Енергоатом» обмежив відпуск електричної енергії Гарантованому покупцю в періоді постачання 01.04.2020-30.04.2020 на 40% від запланованого обсягу відпуску електроенергії Гарантованому покупцю у кожному періоді постачання»,- йдеться у повідомленні.

В компанії прокоментували дане рішення, оскільки рівень оплати «Гарантованим покупцем» електроенергії за березень 2020 року становить лише близько 40%, а також нагадали, що право на тимчасове призупинення продажу (відпуску) електроенергії передбачено договором між «Енергоатомом» та «Гарантованим покупцем» і відповідає загальним нормам цивільного та господарського права. Більше того, в підприємстві додали, що у належний спосіб і своєчасно повідомили про дане рішення Мінекоенерго та НКРЕКП.

Крім того в повідомленні зазначається, що з 29 березня 2020р «Енергоатом» призупинив відпуск е/е «Гарпоку» в періоді постачання 01.03.2020-31.03.2020 по ідентичній причині. Також в «Енергоатомі» запевнили, що обмеження продажу не загрожує виконанню «Гарантованим покупцем» своїх зобов’язань із забезпечення доступності електричної енергії для населення. За їх розрахунками, обмежений обсяг електроенергії, який буде надходити до «Гарантованого покупця» від «Енергоатому», достатній для постачальників універсальних послуг і забезпечення ними потреб населення.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram