Енергоатом: Через брак коштів гальмуються важливі проєкти

Сповільнюються будівельні роботи за двома інвестиційними проєктами, які реалізуються на майданчику Южно – Українського енергетичного комплексу (ЮУЕК).

Про це пише пресслужба “Енергоатому”.

“Зростання боргів за відпущену електроенергію призвело до сповільнення будівельних робіт за двома інвестиційними проєктами, які реалізуються на майданчику Южно – Українського енергетичного комплексу. А саме: реконструкція системи технічного водопостачання ЮУАЕС та добудова Ташлицької ГАЕС”, – йдеться у повідомленні.

Як пише пресслужба, інтенсивність робіт могла би бути вищою, але цьому заважає складне фінансове становище.

“Заборгованість перед НАЕК “Енергоатом” зростає. На середину цього тижня вона склала понад 20 млрд грн”, – повідомила директор з інвестицій і перспективного розвитку ДП Тетяна Амосова.

Саме через брак коштів, за її словами, зафіксоване відставання від затверджених термінів реалізації основних будівельних робіт. На об’єктах реконструкції системи технічного водопостачання АЕС воно становить від 15 до 90 діб.

Южно – Український енергетичний комплекс розташований на півдні України в Миколаївській області. До його складу входять Южно – Українська атомна станція, Олександрівська гідростанція на річці Південний Буг і високоманеврена Ташлицька гідроакумулююча станція.

У 1996 році ЮУЕК увійшов до складу ДП “НАЕК “Енергоатом” як відокремлений підрозділ. За обсягами виробництва енергокомплекс забезпечує потреби в електричній енергії регіону з більш ніж 5 млн мешканців.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram