дтек

ДТЕК відстоюватиме європейський вибір, енергобезпеку і енергонезалежність України – заява

ДТЕК заявляє, що до наймасштабнішої за всю історію незалежної України кризи в енергетиці призвело системне адміністративне втручання в роботу ринку, передає Енергетичний фронт.

Кризова ситуація на ринку електричної енергії дестабілізувала роботу всіх підприємств енергетичної галузі без винятку, – йдеться в заяві, розміщеній на сайті компанії.

При цьому компанія відзначила, що є противником ручного, непрофесійного, адміністративного втручання в роботу енергоринку і має намір і далі відстоювати європейський вибір України, ринкові, прозорі і справедливі умови роботи для всіх гравців ринку, єдині правила для всіх.

У ДТЕК підкреслили, що змушені зробити заяву у відповідь на дедалі частіші спроби звинуватити компанію в діях, спрямованих на односторонню зміну ринкових умов.

«Прагнення вивести українську енергетику з кризи – це не боротьба за кращі умови для окремих гравців ринку, це боротьба за європейське майбутнє Україну, її енергетичну безпеку та незалежність. У ДТЕК зібрана найкраща галузева експертиза в Україні, і компанія завжди відкрито транслювала свою позицію та бачення шляхів вирішення системних проблем галузі»,  – наводяться в заяві слова генерального директора ДТЕК Максима Тимченка.

Як говориться в заяві, до наймасштабнішого за всю історію незалежної України кризи в енергетиці призвело розпочате у вересні 2019 року системне адміністративне втручання в роботу ринку, яке полягає в штучному обмеженні виробників електроенергії, ручному регулюванні і втручанні в роботу енергоринку, а також відсутності реагування на маніпуляції, що системно спотворюють ринкову конкуренцію.

При цьому ДТЕК відзначає, що завжди був ініціатором відкритого діалогу всіх учасників ринку для пошуку виходу з системної кризи в галузі.

ДТЕК (англ. DTEK) – найбільший приватний інвестор в енергетику України.  “ДТЕК” створена в 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем кепітал менеджмент” (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Групі делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегровану структуру з видобутку природного газу, видобутку і збагачення вугілля, виробництва,  розподілу,...
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram