Держенергонагляд оголосив конкурс на посаду заступника голови

Попереднього заступника голови звільнили за скороченням. Залишається також вакантною посада першого заступника, яка була зайнята у 2019 році лише чотири місяці

Державна інспекція енергетичного нагляду оголосила конкурс на посаду заступника голови. Оголошення оприлюднене на сайті Держенергонагляду.

Кандидат обирається на посаду строком на п’ять років. У разі досягнення 65-річного віку – на один рік, із правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

З вимог до кандидата оприлюднені лише наявність вищої освіти; загальний стаж роботи має складати не менше семи років; має бути досвід роботи на посадах державної служби категорії “А” чи “Б” або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів. Кандидат має володіти однією з офіційних мов Ради Європи.

Посадовий оклад заступника голови Держенергонагляду становитиме — 26,5 тис гривень, плюс надбавки та премії.

Нагадаємо, в травні 2021 року Кабінет міністрів вже оголошував конкурс на посаду заступника голови Державної інспекції енергетичного нагляду. Проте, вочевидь, конкурс не відбувся.

На даний час в Держенергонагляді заповнена лише одна вакансія заступника керівника. У червні 2020 року цю посаду обійняв Роман Боднар.

Водночас з листопада 2019 року залишається вакантною посада першого заступника голови. Денис Петров, який обіймав цю посаду лише чотири місяці, звільнився за власним бажанням.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram