Депутати намагаються погіршити умови для інвесторів у ВДЕ, щоб змусити їх продати свій бізнес – Тинний

Народні депутати, дії яких пов’язані з інтересами бізнесменів Ігоря Коломойського та Віктора Пінчука, зареєстрували значну кількість поправок до законопроєкту №3658 для погіршення умов ведення бізнесу інвесторами у відновлювану енергетику, можливого продажу активів та їх подальшої купівлі іншими гравцями ринку.

Таку думку 16 липня висловив інвестор та співзасновник «Української асоціації відновлюваної енергетики» Ігор Тинний.

«Депутати за квотами Пінчука і Коломойського зареєстрували понад тисячу триста правок до законопроекту про погіршення умов інвестування в ВДЕ. Погіршення такого масштабу – щоб інвестори розорилися. Паралельно з цим… нардеп Палиця (Ігор Палиця, депутат від групи «За майбутнє» – ред.) прямо з телеекрану натякає, що тим, хто буде розорятися доведеться продати бізнеси тим, у кого є гроші. А у кого вони в Україні є? Правильно! У тих хто роками грабує «Укрнафту», «Енергоатом», «Центренерго», державні вугільні шахти і так далі», – написав Тинний.

За його словами, кількість компаній-інвесторів у ВДЕ становить біля 170 компаній.

«Ми бачимо справжні наміри влади. Плануємо судитися закордоном і акції протесту… Конфронтація передбачається 4 роки мінімум», – додав Тинний.

16 липня парламент мав розглянути законопроект №3658 про подальше регулювання галузі відновлюваної енергетики. 15 липня Палиця запропонував зменшити «зелені» тарифи для сонячної та вітрової енергетики на більший відсоток, ніж пропонує законопроект.

16 липня була опублікована переписка, авторами якої ймовірно є Палиця та депутат Андрій Герус. В цій переписці йшлося про те, що нові правила можуть змусити інвесторів у ВДЕ продати свій бізнес. Герус заперечив існування такої переписки.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram