вугілля

Центренерго на аукціоні УЕБ придбало 185 тис. тонн вугілля за ціною 3,5 тис. грн за тонну

ПАТ “Центренерго” на аукціоні на Українській енергетичній біржі 12 листопада придбало 185 тисяч тонн енергетичного вугілля газових марок за ринковою ціною 3500 грн/т маршрутом “залізнична станція Світлодарське – ст. Лиман – ст. Трипілля Дніпровське”, повідомляється в аукціонному бюлетені за результатами торгів на сайті УЕБ.

Як повідомила екс-глава Міністерства енергетики Ольга Буславець на своїй сторінці у Фейсбук у п’ятницю, “ухвалено рішення щодо зміни ціни вугілля шахт державної форми власності до рівня 3500 грн/т”.

Досі державні вугільні компанії продавали ресурс, зокрема, “Центренерго” за фіксованою урядом ціною 2150 грн/т.

Інформацію Бусловець також побічно підтвердив голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

“Сьогодні зустрічався з міністром енергетики Германом Галущенком. Обговорювали питання закупівлі вугілля по 3500 грн для державних шахт із відвантаженням для “Центренерго”, у відомстві якого Вуглегірська, Зміївська та Трипільська ТЕС”, – повідомив Волинець у соцмережі у п’ятницю.

Перед тим член дирекції ПАТ “Центренерго” Володимир Галущак заявляв про отримання компанією до 1 листопада пропозицій із боку державних шахт купувати вугілля по 3500 грн/тонн.

Раніше повідомлялося, що ціни на вугілля у Європі досягли історичного рекорду на тлі дефіциту на державних ТЕС.

ПАТ «Центренерго» – державна енергогенеруюча компанія. 78,289% акцій компанії належить державі, 21,711% належить фізичним особам та підприємствам. Основними видами діяльності “Центренерго” є виробництво електричної енергії, що постачається в оптовий ринок електричної енергії України та виробництво теплової енергії.  До складу Товариства входять три теплові електростанції: Трипільська ТЕС у Київській області,...
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram