21-29 березня Україна не буде імпортувати електроенергію – «Укренерго»

Відповідно до розроблених НЕК «Укренерго» прогнозних балансів потужності 21-29 березня 2020 року, імпорт електроенергії з країн Білорусі, Росії та Молдови не передбачається, тобто складе 0 МВт протягом зазначеного періоду.

Про це повідомляє прес-служба.

Відзначається, що дані нульові значення імпорту є прогнозними і можуть змінитися в залежності від операційної ситуації, яка буде складатися в енергосистемі за фактом.

Обмеження імпорту електроенергії в 0 МВт в зазначений період пов’язане з необхідністю дотримання меж оперативної безпеки енергосистеми у зв’язку зі значним зниженням споживання в ОЕС України.

Зокрема, споживання електроенергії в робочий день 11 березня (до запровадження карантину) склало 412 млн кВт ∙ год з максимальним споживанням потужності 19,2 тис. МВт (при середній температурі 8,1 ° С) і щодня поступово знижувалося.

Сьогодні, 19 березня, споживання електроенергії прогнозується на рівні 390 млн кВт ∙ год при максимальному обсязі споживання потужності 18,6 тис. МВт (при середній температурі 7,9 ° С).

Тобто, з моменту впровадження карантинних заходів споживання електроенергії в енергосистемі України знизилося більш ніж 5% при майже однаковій температурі повітря. Саме ці та інші чинники були враховані при формуванні прогнозних балансів потужності на найближчий період.

 

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram